Na dobírku odesíláme pouze firmám, školám a prověřeným (stálým) zákazníkům. Státní vzdělávací organizace mohou zde nakupovat i na fakturu.

Kapalný
Dusík

Společnost Svět prvků nabízí možnost zajištění dodávek kapalného dusíku v malém množství již od 1 litru s možností jak osobního odběru, tak možnosti dodání až do místa určení v rámci okresu Hodonín, Břeclav a Skalica. Tuto službu lze objednat jak jednorázově tak opakovaně a to bez nutnosti uzavření smluvního vztahu. Společnost Svět prvků v této souvislosti zároveň nabízí i možnost zapůjčení transportních Dewarových nádob.

Tato služba je vhodná zejména pro soukromé lékařské ambulance, kosmetická studia, vzdělávací instituce od základních škol až po vysoké školy a samozřejmě pro všechny nadšence v oblasti bádání nebo dokonce experimentální gastronomii.

Cena této služby je individuální a odvíjí se od konkrétních požadavků zákazníka, jakými jsou zejména: požadované množství, způsob a místo dodání, pronájem nádoby atd. Pro přesnou kalkulaci nás neváhejte kontaktovat.