Pozor!!! Na dobírku odesíláme pouze firmám, školám a prověřeným (stálým) zákazníkům. Státní vzdělávací organizace mohou zde nakupovat i na fakturu. 

Způsob platby:

  • Bankovní převod - poštovní náklady 85,-Kč – (Instrukce k platbě obdržíte e-mailem).
  • Dobírka - poštovní náklady 149,- Kč

Doprava:

Česká pošta nebo Slovenská pošta formou doporučené zásilky nebo dobírky.

Způsob balení:

Jednotlivé prvky balíme do hermeticky uzavíratelných PE-LD sáčků případně plastových nádob a odesíláme v bublinkové obálce případně krabici. Ostatní nabízené zboží je baleno běžným způsobem.

Volně prodejné reaktivní prvky jakými jsou zejména (Li, Na, K, Ca, Sr, Ba, La, Ce, Pr, Nd, Eu) balíme do hermeticky uzavřených nádob naplněných parafinovým olejem.

Pro slovenské zákazníky

Jste ze Slovenska a máte zájem o zboží z našeho E-shopu? Není problém. Vámi zakoupené zboží bude odesláno přímo ze Slovenské pošty za stejně výhodných podmínek jako pro zákazníky z České Republiky. Výslední cena včetně poštovních nákladů bude pouze přepočítána na eura dle aktuálního kurzu.

Postup je opravdu jednoduchý:

  1. Proveďte standartní nákup požadovaného zboží a jeho množství.
  2. Do objednávkového formuláře uveďte Vaši adresu pro doručení na Slovensku.
  3. Zvolte způsob úhrady:
    1. Dobírka – obvykle do tří pracovních dnů od objednávky obdržíte svůj balíček.
    2. Platba předem – na Váš e-mail obdržíte pokyny k platbě převodem na slovenský účet. Po obdržení platby nebo doručení potvrzení o transakci bude nejpozději do 24h (v pracovních dnech) Vámi objednané zboží odesláno na Vámi zvolenou adresu.